EMPERO DOLAP SERVİS

Kar-Ser Teknik Servis Şirketimiz Empero Marka Sanayi Tipi Ticari Endüstriyel Soğutucu Dolapların Tamirini Yapmaktadır. Şirketimiz Endüstriyel Soğutu Dolap ve Soğuk Hava Depo –Soğuk Hava Oda Tamir- Teknik Servis- Periyodik Motor- Petek Temizliği Bakımı – Motor arıza tespiti- Motor değişimi, Fan arıza Tamiri- Fan değişimi, Mekanik ve digital Termostat Değişimi dahil Endüstriyel Bütün Dolapların Tüm Arızaları ve Tamiri Firmamız Garantisi İle Yapmaktadır.

Şirketimiz Özellikle Empero Dolap Servisi Endüstriyel Soğutucu Dolaplar ticari ürünler- Endüstriyel Bulaşık Yıkama Makineleri ve Sanayi tipi Pişirici Gruplarında Çok iyi ve kaliteli hizmet yerinde ve yüzde 95  tek seferde sorunu tespit edip tek seferde çözmekte başarılı ve bir çok markanın yetkili Endüstriyel Mutfak teknik servisi dir.

  • Empero Tezgah Altı Dolap Tamiri,
  • Empero Paslanmaz Krom Sanayi Dik Dolap Arıza Tamir Servisi,
  • Empero Marka Şişe Soğutucu Dolap Tamirleri,
  • Empero Teşhir Dolap Teknik Servisi,
  • Empero Et Dolabı Servisi,
  • Empero Soğuk Hava Odaları Teknikl Servisi,

Empero Markalı Tüm Soğutucu Empero Dolap Servis Tamirleri servis Hizmetini Özel Servis olarak İstanbul Anadolu yakası ve Gebze bölgesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz Empero yetkili servisi değiliz özel servis hizmetimiz bulumakta ve servisimiz garantisinde hizmet vermekteyiz. Sizde Empero dolap Servis tamir servisi arıyorsanız 0532.628.38.41 nolu telefondan kar-ser mutfak servisi firmamızı arayıp teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir