EMPERO GAZLI OCAK TAMİRİ, 0532.628.38.41

Empero Mutfak Ekipmanları Gazlı Ocak Ürünlerinde CE Belgeli Gazlı – Elektrikli- LPG’li  Kuzineli Ocak, Sulu Izgara, Döner Ocakları, Tost Makineleri, Waffle- Sosisli- Fritöz Makineleri Dahil Tüm Empero CE Belgeli Doğalgazlı- LPG’li, Elektrikli, İndüksiyon Pişirici Empero Ocak Tamirini Kar-Ser Teknik Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Olarak Firmamız Garantisi Kapsamında Yapmaktayız.

Kar-Ser Teknik Endüstriyel Mutfak Servisi Şirketi Olarak İstanbul Anadolu Yakası ve Gebze Bölgesi Tümü ile Komple Servis Ağı Empero Ocak Tamiri işleriniz için Bölgemiz İçinde Hizmet alanlarındadır.

Empero Ocak Tamiri ve Empero Ocak Teknik Servisi 0532.628.38.41

Endüstriyel Mutfak Servisimiz Bir Çok Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Markasının Yetkili Teknik Servis Şirketi Empero Mutfak Ekipmanları Yetki Belgeli Yetkili Servisi Değildir Özel Empero Mutfak ürünlerine Özel Teknik Servis Hizmeti Vermekte olup Yapmış Olduğumuz ürünlerinize firmamız garantisi kapsamındadır. Empero Ocak Tamiri Servisi olarak Arıza Tespit, Arıza Tamir, Periyodik Temizlik Bakım Anlaşması, Yedek Parça Satışı ve Tüm Arıza Tamir Teknik Servis Alanında kesintisiz eksik hizmet vermekteyiz.

Sizde Kullanmış Olduğunuz Garanti Kapsamı dışında kalan Garanti Süresi Bitmiş Empero Mutfak Pişirici Ocak Gruplarınızda Arızalan ve uzman garantili Empero Ocak Tamiri için Endüstriyel Mutfak Teknik servisi arıyorsanız Lütfen 0532.628.38.41 Nolu Endüstriyel Mutfak Servisimizi Arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir