N’dustrio Ataşehir Yetkili Servis

Kar-Ser Teknik Yetkili Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Teknik Servis Şirketi N’dustrio Yetki Belgeli İstanbul Ataşehir N’dustrio Yetkili Teknik Servisi Şirketidir.

Garanti Kapsamında ve Garantisi Devam Etmekte Olan N’dustrio Endüstriyel Mutfak Ürünlerinin Kullanıcı Hataları Haricindeki Cihazlarına Garanti Kapsamında Ataşehir Ndustrio Teknik Servisi Olarak Garanti Kapsamında ücretsiz Yapmaktayız.

Ataşehirdeki İşletmenizi Yeni Sıfır Ndustrio Mutfak Ekipmanları Ürünlerinden aldığınızda Kurulum Montaj ve Garantisinin Başlatılması Garanti Belgenizin Aktif Olması için Yetkili Mutfak Servisimizde Talepte Bulunabilirsiniz.

Garanti Süresi Dolmuş veya Kullanıcı Hatası Sebebi ile Garanti Kapsamında Kalmış Cihaz ve makinelerize ekonomik fiyatlar ve şirketimiz uzman personel çözümleriyle ekonomik servis ve yedek parça hizmeti sunmaktayız ve Sıfır Fabrikadan Teslim Ndustrio Mutfak ürünleri satışımız Bulunmaktadır.

Garanti Kapsamındaki Ürününüze Almış Olduğunuz Ndustrio Cihazınız veya ürünleriniz alındığı tarihi belgeleyen Makbuz Fatura Sevk İrsaliyesi veya Diğer Kaşeli İmzalı Belge İbraz etmek Göstermeniz Gerekmekte veya Yok İse Servisimiz Gelmeden Önce Fabrika İle İletişime Geçmenizi ve Garantisinin devam edip etmediğini Aldığınız satış bayiini bildirip teyit ettirmenizi aksi durumda servis ücretli yapılmaktadır.

Ataşehir Merkez ve Üsküdar- Ümraniye- Dudullu- Sancaktepe Sınırları Dahil Ataşehir Yetkili servis Olarak Ataşehir Ndustrio Servis Olarak Hizmet Alan ve Bölgelerimizdir.

  • Ataşehir Ndustrio Bulaşık Makinesi Tamiri,
  • Ataşehir Ndustrio Soğutucu Dolap Servisi,
  • Ataşehir Ndustrio Ocak Tamiri

    Dahil Ndustrio Markalı Tüm Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Ürünlerinize Yetkili Servis Hizmetlerimiz Garantili Yapılmaktadır. Orjinal Yedek Parça Değişimi, Orijinal Yedek Parça Satışı, Arıza Tespit, Arıza Tamir, Periyodik Bakım Temizlik, ve Tüm Servis Hizmetleri Şirketimiz Bünyesinde Yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir