Şile Endüstriyel Mutfak Teknik Servisi 0532.628.38.41

Kar-Ser Teknik Şile Endüstriyel Mutfak Elipmanları Teknik Servisi Olarak Şile’de Komple Tüm Mahalle ve çevresindeki ilçe semtlerine ve Civar ilçe- semtlerine Şile Endüstriyel Mutfak Servis Hizmet Vermekteyiz. Şile Turizm Açısından Özellikle Bahar Aylarında ve Yazın çok Yoğun Kalabalık Deniz ve Piknik Alanlarıyla Yoğun Talep Görmektedir ve bu şirin bölgemizde hizmet vermekte olan Oteller, Restaurantlar, Mesire Piknik Sosyal tesisler, Kafeler, Çay Bahçeleri, Lokantalar,  Şile- Ağva- Ömerli Çekmeköy Taşdelen, semtimizde Hizmet Veren Semtimizdeki Müşterilerimize En Hızlı Ve En Güvenli Hizmeti Verebilmek İçin en yakın servis şirketi olarak Çalışmaktayız.

İşletmenizdeki  Endüstriyel Mutfak Makine ve cihazlarınızın Her Türlü Endüstriyel Mutfak Ekipmanları için Servis Hizmeti Almak istermisiniz ? O zaman Kar-Ser Teknik Servis Olarak Şile de  Komple Endüstriyel Mutfak Ekipmaları İçin Tamir, Bakım, Onarım, Yedek Parça, Montaj Gibi İhtiyaçlarınızda bir telefon kadar yakınınızdayız 0532.628.38.41.

Kar-Ser Teknik Servis Endüstriyel Bulaşık Makineleri, Sanayi Tipi Pişirici Ürünler (Fırınlar, Ocaklar), Soğutucu Dolap Grupları, Soğuk Hava Depoları, Benmariler, Sebze Doğrama – Parçalama Makineleri, Hamur Açma – Karma Makineleri Gibi Bir Çok Ürünün Tamir, Bakım, Montaj, Yedek Parça, Onarım Gibi Hizmetlerini Şile ve Çevresinde Vermekteyiz.

Şile’de Endüstriyel Mutfak Servis Hizmeti Almak İçin Firmamız Kar-Ser Teknik Servis Hizmetlerini 7/24 Arayabilirsiniz. 0532 628 38 41

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir