Telefon
WhatsApp
İnstagram
youtube
Çalışma Saatleri : 7/24 Hizmet Vermekteyiz. 0532 628 38 41 Whatsapp Hattı ve Telefon Üzerinden Ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Kar-ser Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Teknik Servis

Kar-ser Teknik Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Teknik Servis Şirketi olarak; cihazlarınızın en iyi performansını sağlamak ve sorunlarını çözmek için buradayız. Firmamız, uzman teknik ekibiyle birlikte, güvenilir ve profesyonel teknik servis hizmetleri sunan bir kuruluştur.

Müşteri memnuniyetini odak noktamız olarak belirledik. Deneyimli uzmanlarımız, en son teknolojiye sahip ekipmanlarımız ve güçlü müşteri destek ekibimizle, siz değerli müşterilerimize Endüstriyel Mutfak Ekipmanları cihazlarınızın bakımı, onarımı, tamiri, yedek parça değişimi konusunda yardımcı olmak için buradayız.

İhtiyaçlarınıza özel çözümler sunmak, kaliteli hizmet anlayışımızın temelidir. Sorunlarınızı hızlı bir şekilde tespit edip çözmek için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve Endüstriyel Mutfak Ekipmanları teknoloji trendlerini takip ediyoruz.

Bizimle çalıştığınızda, cihazlarınızın en iyi durumda olmasını sağlamak için güvenilir bir ortak bulacaksınız. Sizin için buradayız, çünkü teknolojiyi sizinle birlikte yaşamayı ve paylaşmayı seviyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya sorularınızı sormak için bize ulaşmaktan çekinmeyin. Endüstriyel Mutfak Ekipmanları arıza tespitleri, tamir, onarım, bakım işlemlerini gerçekleştirmek, sıfır, ikinci el ve yedek parça olarak Endüstriyel Mutfak Ekipmanları alım satım hizmeti olarak her zaman yanınızdayız!

Hakkımızda
Onarım gerektiren Endüstriyel Bulaşık Makinesi, Bardak Yıkama Makinesi, Endüstriyel Buzdolabı, Fritöz Makinesi, Döner Ocağı, Soğuk Hava Deposu, Endüstriyel Izgara'nız var ise Kar-ser Teknik ekibi olarak çözmeye hazırız.