MALTEPE ENDÜSTRİYEL MUTFAK SERVİSİ. 0532 628 38 41

Pendik Sanayi Tipi Mutfak Cihazları Servisi

Kar-Ser Teknik Servis Maltepe Yetkili Endüstriyel Mutfak Servisi Firması Cafe, Lokanta, Restaurant, Otel, Büfe, Kasap, Fast Food, Steak House, Hastane, Çay Bahçeleri, Şirket Yemekhaneleri, Catering Firmaları ve Askeri Kurumlar, Kongre Merkezleri, Düğün Salonları Dahil Endüstriyel Mutfak Cihazları Tamir- Bakım- Onarım- Kurulum- Montaj- Yedek Parça Temini Satışı Dahil Tüm Sanayi Tipi Endüstriyel Mutfak Ekipmanlarına Teknik Servis Hizmeti Vermekteyiz.

Kar-Ser Maltepe Endüstriyel Mutfak Servis Şirketinin vermiş olduğu bazı cihazlardan belirtmek gerekirse sırasıyla  Sanayi tipi Endüstriyel Bulaşık Makineleri, Doğal gazlı  Ocaklar – Kuzineler, Sanayi Tipi Fırınlar, Sanayi Tipi Tezgah Altı Dolaplar, Dik Krom Dolap, Fritözler, Patates soyma – Sebze Parçalama Makineleri, Soğuk Hava Odaları, Soğutucu Dolaplar- Et Kebap Sebze Teşhir vitrin dolap Tamiri, Benmari Tamiri, Börek Poğaça Benmari, Tezgah Set Üstü Tost- Sosisli- Patates Dinlendirici- Islak Hamburger- Krep- Waffle Makineleri pişirici ısıtıcı bekletme ocakları da dahil bir çok ürün ve Karacasan, İnoksan, Öztiryakiler, Empero, Meşale, Şelale, Fimak, Çözüm, S2000, Pimak, Atalay, Kayalar, Nstrio, Porto Bianco, Dahil Tüm bir çok Markanın cihazları için Tamir Bakım Onarım yedek parça hizmeti istiyorsanız Kar-Ser Teknik Servis firması olarak En yakın Firmasıyız.

Maltepe Mutfak servisi olarak Maltepe’de Hizmet verdiğimiz  Altay çeşme, Altıntepe, Aydınevler, Bağlarbaşı, Başı büyük, Büyük bakkal köy, Cevizli, Çınar, Esen kent, Feyzullah, Fındıklı, Girne, Samandıra, Gülensu, Gülsuyu, Ferhatpaşa, İdealtepe, Küçükyalı, Küçükyalı Merkez, Bostancı, Yalı ve Zümrütevler Mahalleleri dahil Tüm Maltepe İlçesi Mahalleleri ve çevre Semtler dahil Endüstriyel Mutfak servisi Telefon numarası olan 0532.628.38.41 i aramanız Hizmet talep etmeniz halinde en kısa süre zaman içinde hizmet vermek için Yerinizde işletmenizde yanınızdayız. Bizi Tercih Etmekle en doğru karar verdiğinizi aldığınız hizmetin kalitesini farkını gördüğünüzde doğru karar verdiğinizi bizzat fark edeceksiniz Çünkü Şirketimiz de Uzman ve 10 yılı aşkın süredir deneyimi olan iş arkadaşları çözüm ortakları ile anında sonuç odaklı pratik çözümleri ile farkını ortaya koymak Çalışacaktır. Bizi Tercih Ettiğiniz için Teşekkür Ederiz.

Endüstriyel mutfak servisi verdiğimiz ilçelerden biri olan İstanbul Sancaktepe yazımız için tıklayın.

İstanbul Pendik Endüstriyel Mutfak Servisi

Pendik Endüstriyel Mutfak Servisi Kar-Ser Teknik Yetkili Servis Pendik’deki Restaurant- Kafe-Lokanta- Kasap- Çay Bahçesi- Büfe- Fast Food- Yemekhane- Catering- Hastane- Askeriye ve diğer İşletme – Devlet Kurumlarında, Kullanmakta olduğunuz Profesyonel Sanayi Tipi Endüstriyel Mutfak Cihazlarınızın Tamirini- Bakımını- Kurulumunu- Montajını- Orijinal Yedek Parça Temini Yetkili Servis Olan Kar-Ser Şirketi Olarak Sağlamaktayız.

Karser Teknik Endüstriyel Mutfak Servisi

Servisini Yapmakta olduğumuz Bazı Markalar. Karacasan, Nstrio, Çözüm Mutfak, Kayalar, Öztiryakiler, Atalay, Pimak, İnoksan Elektrolüx, Fimal, Meşale, Ateşe, Şelale. Naksoni, Edesa, Mateka, Adone, S2000, Porta Bianco, Zanuzsi, Unox, Omis, Işıkgaz, Silver, STAR MAKİNE, Boğaziçi, Arı, Maksan, Bosfor, Mayapaz, Turhan çelik, winterhalter, Empero,  Fimor, Fagor, Arisco, Alveo, Myco, İmza,ve daha bir çok markaya Teknik Servis ve Yedek Parça Hizmeti Veriyoruz.

Teknik Servis ve Tamir Yedek Parça Temini sağladığımız Bazı Ürünleri, (500’Lük – 1.000’li Giyotinli – 2000’lik Bantlı otomatik Üniteli Sanayi Tipi Bulaşık Makineleri, Doğal Gazlı- Lpg’li Kuzineli Ocaklar Set Üstü Ocaklar, Pişirici Ocakları ve ısıtıcılar ( Sosisli- Tost- Hamburger- Benmari) Ayaklı veya Set üstü Pişirici ürünler. Soğutucu Gruplar (Et – Kebap- Sebze Teşhir vitrin dolapları,) Krom Tezgah Altı – Dik Dolaplar, Soğuk Hava Depo Odaları- Derin Dondurucu Defreez’ler.), Dahil Tüm Cihazlarınıza Tamirini 6 ay işçilik garantisi ile Garantili Yapıyoruz.

Pendikte 36 Mahalle ve Çevre semtlerindeki Hizmet bölgeleri  Ahmet Yesevi, Bahçelievler, Ballıca, Çamçeşme, Çamlık, Çınardere, Doğu, Dumlupınar, Emirli, Ertuğrul Gazi, Esenler, Esenyalı, Fatih, Fevzi Çakmak, Göçbeyli, Güllü bağlar, Güzelyalı, Harmandere, Kavakpınar, Kaynarca, Kurna, Kurtdoğmuş, Orhangazi, Orta, Ramazanoğlu. Sanayi, Sapan Bağlar, Sülüntepe, Şehli, Velibaba, Yayalar, Yeni, Yenişehir, Yeşilbağlar, Şekerpınar, Kurtköy, Orhanlı, Semtleride dahil Pendik Endüstriyel Mutfak Servisi Hizmet Bölgesi sınırlarımıza da yer almaktadır.

Sizde Pendik ve Çevresinde Bize ihtiyaç duymanız halinde en kısa süre içinde en yakın mutfak servisi olarak yanınızda yer almaktan gurur duyar tercihinizi bizden yana kullandığınız için teşekkür ederiz.

Endüstriyel mutfak servisi verdiğimiz ilçelerden biri olan İstanbul Kartal yazımız için tıklayın.

İkinci el cafe malzeleri için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir