İçeriğe geç

Endüstriyel Ocak Tamiri

Kar-Ser Teknik Yetkili Endüstriyel Mutfak Servisi Şirketi Olarak Şirketimiz Sanayi Tipi Endüstriyel Ocak Tamir Hizmeti Vermektedir.

Endüstriyel Ocak Servis

Karacasan, Öztiryakiler, İnoksan, Myco, Atalar, Kayalar, S2000, N’dustrio, Çözüm Mutfak, İnoks, Pimak, Fimak, Turhan Çelik, Fimor, Unox, Omis, Empero, Fagor, Alveo, Boğaziçi, Star Çelik, Maksan, Adona, Porto Bianco Dahil Tüm Endüstriyel Firma Markalarının Sanayi Ocaklarının Tamir Bakım Servis Yedek Parça Satışı Yapmaktayız.

Firmamız İstanbul Anadolu Yakası (ADALAR Hariç.) Ve Şile- Gebze, Şekerpınar, Darıca Bölgeleri Servis Tamir Saha Çalışma Bölgelerimizdir.

Siz Değerli Müşterilerimiz Çalıştırmakta olduğu işletmesinde kullanmakta olduğu profesyonel sanayi ocak cihazlarının tamire bakıma servise ihtiyacınız olduğunda size en yakın sanayi ocak tamir servisi olarak hizmet vermekte ve aynı gün veya en kısa zaman içinde uzman ekibimiz saha personel ve araçlarıyla yerinize hizmete gelecek ve sorununuzu en kısa süre içinde çözüme kavuşturacaktır.

  • Kuzine, Sanayi tipi Yer Ocağı, Künefe, Çorba pişirme ve Döner Ocakları Dahil Endüstriyel Sanayi Tipi Ocak Tamiri için 0532.628.38.41 i aramanızı önemle rica ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Skip to content