Blog

N'dustrio Yetkili Servisi

N’dustrio Yetkili Servis. 0532.628.38.41

Kar-Ser Teknik N’dustrio Yetkili Servis Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Şirketi Olarak Ndustrio Endüstriyel Mutfak Yetkili Teknik Servis, Yedek Parça Satış ve N’dustrio Markalı Sanayi Tipi Mutfak cihazlarının Satışını Yapmaktayız.

Karacasan Servis.

KARACASAN ENDÜSTRİYEL MUTFAK YETKİLİ SERVİS 0532.628.38.41

Kulanmakta olduğunuz Garantili veya garanti Kapsamı dışında kalan tüm karacasan markalı mutfak ekipmanlarının yedek parça satışı, komple tamir teknik servis hizmetimiz için Kar-Ser Endüstriyel Mutfak Servisine iletişim sayfamızdan 7/24 Yetkili Servis Talebinde Bulunabilirsiniz.

FAGOR ENDÜSTRİYEL MUTFAK SERVİSİ. 0532.628.38.41

Kar-Ser Teknik Fagor Endüstriyel Mutfak Servisi Şirketi Fagor Endüstriyel Mutfak Cihazları ve Fagor Endüstriyel Mutfak Teknik Servis Şirketi. Fagor Teknik Servis Hizmeti AlmAk için Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Fritöz Tamiri

Endüstriyel Sanayi Tipi Fritöz Makineleri işletmelerin kullanmış olduğu sanayi tipi endüstriyel mutfak ekipmanları kullanan hemen hemen bütün işletmelerde Otel- Kafe- Restaurant- Lokanta- Catering- Büfe- Fast-food,… Daha fazlasını oku »Fritöz Tamiri

Endüstriyel Mutfak Servisi

Kar-Ser Teknik Endüstriyel Mutfak Servisi Teknik Servis Şikketi Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Endüstriyel Bulaşık- Bardak Makineleri, Isıtıcı Pişirici Cihazları, Soğutucu Endüstriyel Dolap ve Endüstriyel Mutfak Cihazlarına Arıza Tamir Servis Hizmeti Veriyoruz.

ÇEKMEKÖY N’DUSTRİO YETKİLİ SERVİSİ 0532.628.38.41

Kar-Ser Teknik N’dustrio Yetkili Servis Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Şirketi Olarak Çekmeköy de Ndustrio Endüstriyel Mutfak Yetkili Teknik Servis, Yedek Parça Satış ve Ndustrio Markalı Sanayi Tipi Mutfak cihazlarının Satışını Yapmaktayız.