Telefon
WhatsApp
İnstagram
youtube
Çalışma Saatleri : 7/24 Hizmet Vermekteyiz. 0532 628 38 41 Whatsapp Hattı ve Telefon Üzerinden Ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Sıkça gelen soruların hızlı ve net yanıtlarını içerir, böylece ziyaretçileriniz kolayca bilgilere erişebilir ve ihtiyaçlarına cevap bulabilir.
Servis Ücretiniz Varmı?
Kar-ser Teknik Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Teknik Servis Şirketi olarak; cihazlarınızın en iyi performansını sağlamak ve sorunlarını çözmek için buradayız. Firmamız, uzman teknik ekibiyle birlikte, güvenilir ve profesyonel teknik servis hizmetleri sunan bir kuruluştur. Müşteri memnuniyetini odak noktamız olarak belirledik. Deneyimli uzmanlarımız, en son teknolojiye sahip ekipmanlarımız ve güçlü müşteri destek ekibimizle, siz değerli müşterilerimize Endüstriyel Mutfak Ekipmanları cihazlarınızın bakımı, onarımı, tamiri, yedek parça değişimi konusunda yardımcı olmak için buradayız. Servis ücretimiz bulunmaktadır, hizmet vereceğimiz bölgeye göre değişkenlik göstermektedir. Daha detaylı bilgi almak adına 0532 628 38 41 iletişim bilgisi üzerinden tarafımıza ulaşabilirsiniz.
Sık Sorulan Sorular
Onarım gerektiren Endüstriyel Bulaşık Makinesi, Bardak Yıkama Makinesi, Endüstriyel Buzdolabı, Fritöz Makinesi, Döner Ocağı, Soğuk Hava Deposu, Endüstriyel Izgara'nız var ise Kar-ser Teknik ekibi olarak çözmeye hazırız.