Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi. 0532.628.38.41

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Kar-Ser Teknik Endüstriyel Mutfak Servisi Sanayi Tipi Endüstriyel Bulaşık Makine  Çeşitleri ve gruplarına Teknik servis hizmeti vermektedir.

  • Tezgah Altı Set Altı 500 Lük Bulaşık Makinesi.
  • 1000’lik Giyotinli Bulaşık Makineleri,
  • 2000 lik Bantlı Konveyörlü Bantlı Yıkama Üniteli Sanayi Tipi Bulaşık Makineleri.
 

Cafe, Lokanta, Restaurant, Bar, Kebap, Otel Catering, Yemek Fabrikalarında Kullanılan işletmelerde bir çok avantaj sağlayan hızlı yıkama durulama iş gücünü azaltma tasarruf sağlama hijyen gibi avantajları ile işletmelerin vazgeçilmesi ve en çok talep edilen endüstriyel cihazların başında gelmektedir.  Firmalarında kullanılan 1.5 Dakika ile 3- 5 dakika arasında Hızlı Yıkama ve Kuruluma Yapan Deterjan ve Parlatıcı Pompası İle Otomatik Deterjan ve parlatıcısını kendi ayarlamasıyla alıp yıkayan Su Tahliyesi için Drenaj Pompalı Çalıştırılmakta olan ve içi dışı Komple Paslanmaz krom çelikten imal edilen Sanayi Tipi Bulaşık Yıkama Makinelerine Endüstriyel Bulaşık Makineleri Tamir Bakım Servis ve yedek parça hizmeti vermekteyiz.

Her Ne kadar İçi Dışı Paslanmaz Krom Çelikten İmal edilmiş olsa dahi evladiyelik ömürlük kasa gövde yapısına sahip olsa dahi Mekanik Motor parçaları ve mekanik motor ve gösterge aksamları düzenli bakımlarının yapılması gerekmektedir. Kafe Lokanta restaurant otel gibi işletmelerde çok yoğun kullanıldığı için bakımları yapılmadığı takdirde hızlı bozulabileceğinden tamir bakım ve arızalanan parçasının değişimi pahalı olduğu için bu masraflardan kaçınmanızı sağlamanın ve uzun ömürlü kullanmanın çalışmasının imkanının sağlanması için periyodik düzenli bakımlarının yapılması lazımdır. Endüstriyel Bulaşık Makineleri ve  Deterjan drenaj Parlatıcı pompalarının düzenli bakım yaptırmak için Gerekmektedir.

Kar-Ser Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi olarak Makineleriniz sizler için ne kadar önemli olduğunu ve arıza servis tamir sürecinde mağdur olmamanız için Arızalı Makinenizi Alıyoruz yerinize sanayi tipi bulaşık makineniz yapılana kadar çalışan Endüstriyel Bulaşık makinesi bırakıyoruz Arızalı Makinenizi Testleri yapıldıktan sonra size teslim ediyor. Serviste Kaç Gün Kaldı Mağdur oldum Derdi Yaşatmıyoruz.

Orijinal Yedek Parça Değişimleri Garantili Yedek Parça Değişimi Yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir