ÇEKMEKÖY ENDÜSTRİYEL MUTFAK SERVİSİ. 0532.628.38.41

KARTAL ENDÜSTRİYEL MUTFAK SERVİSİ 0532.628.38.41

Endüstriyel Mutfak Servisi

Kar-Ser- Endüstriyel Mutfak Ekipmanları  Servisi  Çekmeköy’de Yetkili Endüstriyel Mutfak Servisi olarak yetkili Teknik servis Şirketiyiz. Yetkili Servislik anlaşmamız olan Firmaların garanti kapsamında olan cihazlarını garanti kapsamında ücrersiz hizmet vermekte olup Yetkili Servis anlaşmamız olmayan Endüstriyel Mutfak Markalarında Sanayi tipi Mutfak Ekipmanları Cihazlarına Teknik  Servis Hizmetide Vermekteyiz Vermiş Olduğumuz Hizmetlerde Garanti Kapsamı Dışında Kalan veya Garanti Süresi Dolmuş Olan Endüstriyel Mutfak ekipmanlarına  6 ay İşçilik Garantisiyle Garantili Sanayi Tipi Mutfak Ekipmanları  Teknik Servis Hizmetleri Vermekteyiz.

Çekmeköy Sanayi Tipi Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Servisimizde Endüstriyel Bulaşık Makineleri Ve Bulaşıkhane Ekipmanları, Endüstriyel Sanayi Tipi Pişirici ekipmanlarına (Ocaklar- Kuzineler- Fritözler- Izgaralar- Çayocakları, vb. Tüm Sanayi Tipi Endüstriyel Mutfak Cihazlarının Pişirici Ateşleme Sistemine sahi Doğalgazlı – LPG’li Elektrikli Cihazlara) Endüstriyel  Soğutucu Gruplarına (Tezgah Tipi Soğutucu Dolaplara- Vitrin Teşhir Dolaplara- Soğuk Hava Depo- Odalarına) Çekmeköy Sanayi Tipi Endüstriyel Mutfak Ekipmanı Servisi olarak Arıza tamir bakım onarım kurulum montaj yedek parça işlerinize Teknik servis Hizmeti Vermekteyiz.

Karser Çekmeköy Endüstriyel Mutfak Servisi

Kar- Ser Teknik Servis Çekmeköy Sanayi Tipi Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Teknik Servisi Olarak Endüstriyel Sanayi Tipi Mutfak Ekipmanları Servis Hizmeti Vermiş Olduğumuz Markalardan Bir Kaçını Yazdığımız Gibi Yazmadığımız Endüstriyel Mutfak Ekipmanı Cihazına da Teknik Servislik Hizmeti vermekteyiz.  Markalardan bir kaçını belirtmemiz .( Yetkili Nstrio Servis , Yetkili Karacasan Servisi,  Besfor, Fimor, İnoksan, Öztiryakiler, Fagor, Pimak, Fimak, Işıkgaz, Star Makine, Turhan Çelik, Siver, Işıkgaz, Meşale, Şelale, Ataşe, Mayapaz, Zanuzsi, Elektrolüks, S2000, Portobianco, , Neo, Kayalar, Atalay, Mateka, Edesa, Boğaziçi, Arı Makine, Artvinli Makine, Unox, Omis, Çözüm Mutfak, İmza, Empero Mutfak  Dahil Tüm Endüstriyel Mutfak Ekipmanları MarkalaRIN Sanayi Tipi Cihazlarının Çekmeköy Teknik Servisi Olarak Hizmetimiz Bulunmaktadır.

İstanbul Anadolu Yakasında Çekmeköy ilçemizin Tümüne ve Çevre Semtlere Çekmeköy Merkez, Şahinbey, Çavuşbaşı, Emek Mahallesi, Taşdelen, Ömerli, Dudullu, Sancaktepe, Dahil her yere çekmeköy endüstriyel mutfak servisi olarak hizmetinizdeyiz. Çekmeköy’de Endüstriyel Mutfak Servis Şirketinden Teknik Servis Hizmeti Almak yararlanmak İstiyorsanız Size En Yakın Çekmeköy Teknik Servis şirketinden servis talebinde bulunmak için lütfen 0532.628.38.41 Nolu Kar-Ser Teknik Çekmeköy Endüstriyel Mutfak Servisi Telefonu Arayınız lütfen. Kar-Ser Teknik Çekmeköy Servisi ni Tercih Ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Endüstriyel mutfak servisi verdiğimiz ilçelerden biri olan İstanbul Beykoz yazımız için tıklayın.

İkinci el cafe malzeleri için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir