Pendik Endüstriyel Mutfak Servisi 0532.628.3841

Pendik Sanayi Tipi Mutfak Cihazları Servisi

İstanbul Pendik Endüstriyel Mutfak Servisi

Pendik Endüstriyel Mutfak Servisi Kar-Ser Teknik Yetkili Servis Pendik’deki Restaurant- Kafe-Lokanta- Kasap- Çay Bahçesi- Büfe- Fast Food- Yemekhane- Catering- Hastane- Askeriye ve diğer İşletme – Devlet Kurumlarında, Kullanmakta olduğunuz Profesyonel Sanayi Tipi Endüstriyel Mutfak Cihazlarınızın Tamirini- Bakımını- Kurulumunu- Montajını- Orijinal Yedek Parça Temini Yetkili Servis Olan Kar-Ser Şirketi Olarak Sağlamaktayız.

Karser Teknik Endüstriyel Mutfak Servisi

Servisini Yapmakta olduğumuz Bazı Markalar. Karacasan, Nstrio, Çözüm Mutfak, Kayalar, Öztiryakiler, Atalay, Pimak, İnoksan Elektrolüx, Fimal, Meşale, Ateşe, Şelale. Naksoni, Edesa, Mateka, Adone, S2000, Porta Bianco, Zanuzsi, Unox, Omis, Işıkgaz, Silver, STAR MAKİNE, Boğaziçi, Arı, Maksan, Bosfor, Mayapaz, Turhan çelik, winterhalter, Empero,  Fimor, Fagor, Arisco, Alveo, Myco, İmza,ve daha bir çok markaya Teknik Servis ve Yedek Parça Hizmeti Veriyoruz.

Teknik Servis ve Tamir Yedek Parça Temini sağladığımız Bazı Ürünleri, (500’Lük – 1.000’li Giyotinli – 2000’lik Bantlı otomatik Üniteli Sanayi Tipi Bulaşık Makineleri, Doğal Gazlı- Lpg’li Kuzineli Ocaklar Set Üstü Ocaklar, Pişirici Ocakları ve ısıtıcılar ( Sosisli- Tost- Hamburger- Benmari) Ayaklı veya Set üstü Pişirici ürünler. Soğutucu Gruplar (Et – Kebap- Sebze Teşhir vitrin dolapları,) Krom Tezgah Altı – Dik Dolaplar, Soğuk Hava Depo Odaları- Derin Dondurucu Defreez’ler.), Dahil Tüm Cihazlarınıza Tamirini 6 ay işçilik garantisi ile Garantili Yapıyoruz.

Pendikte 36 Mahalle ve Çevre semtlerindeki Hizmet bölgeleri  Ahmet Yesevi, Bahçelievler, Ballıca, Çamçeşme, Çamlık, Çınardere, Doğu, Dumlupınar, Emirli, Ertuğrul Gazi, Esenler, Esenyalı, Fatih, Fevzi Çakmak, Göçbeyli, Güllü bağlar, Güzelyalı, Harmandere, Kavakpınar, Kaynarca, Kurna, Kurtdoğmuş, Orhangazi, Orta, Ramazanoğlu. Sanayi, Sapan Bağlar, Sülüntepe, Şehli, Velibaba, Yayalar, Yeni, Yenişehir, Yeşilbağlar, Şekerpınar, Kurtköy, Orhanlı, Semtleride dahil Pendik Endüstriyel Mutfak Servisi Hizmet Bölgesi sınırlarımıza da yer almaktadır.

Sizde Pendik ve Çevresinde Bize ihtiyaç duymanız halinde en kısa süre içinde en yakın mutfak servisi olarak yanınızda yer almaktan gurur duyar tercihinizi bizden yana kullandığınız için teşekkür ederiz.

Endüstriyel mutfak servisi verdiğimiz ilçelerden biri olan İstanbul Sancaktepe yazımız için tıklayın.

İkinci el cafe malzeleri için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir