EMPERO BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ

Kar-Ser Teknik Endüstriyel Bulaşık Makineleri Teknik Servisi Olarak Sanayi Tipi Ticari Empero Bulaşık Makinelerin Tamiri, Satışı, Periyodik Bakımları, Yedek Parça Satışı Dahil Empero Endüstriyel  Bulaşık Makinesi Tamiri se Servis Hizmeti Vermekteyiz.

İstanbul Anadolu Yakası ve Gebze Merkez, Şekerpınar, Darıca, Çayırova İlçe Ve Bölgeri Dışına Servisimiz Hizmet vermemektedir. Bu Bölgere Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi Teknik Servis Bölgelerimizdir.

Servis Yaptırdığınız Bulaşık Makinesinin Ödemesini Kredi Kart- Banka Havalesi veya Yerinizde Nakit Ödeme İle Yapabilirsiniz. Şirketimiz Bir Çok Markanın Yetkili Servisi iken Emöpeo endüstriyel mutfak ekipmanları yetki belgeli yetkili servisi değil özel servisidir. Servisini Yapmış Olduğumuz Bulaşık Makineleri Tamiri Yapmış Olduğumuz Tamirle ilgili servisimiz garantisindedir farklı bir arıza servisimiz garantisinde değildir.

Sizde Kullanmış Olduğunuz Endüstriyel Ticari Mutfak Ekipmanlarında Tamir Servis ihtiyacı duyarsanız Endüstriyel Mutfak teknik servis Şirketimizi 0532.628.38.41 Nolu Telefon Numarasından arayıp iletişim kurabilir Empora Bulaşık Makinesi Servisi ‘nde Buluna bilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir